بهترین کامیون سال 2019 | بهترین ماشین سنگین سال از نگاه 2019

می توانید این مطلب را به دوستان خود ارسال کنید :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در email

به گزارش واحد خبری شرکت آیو پارت :

بهترین کامیون سال 2019

بهترین کامیون سال 2019 و 2020

بهترین کامیون سال 2019 ، در ایران مطابق آمارهایی که از فروش کامیون به نظر می رسد که مطابق روال خوب جلو می رود در سایت برو خودرو مخصوصا در سال 2015 فروش سه برند کامیون بزرگ جهان یعنی ، ولوو ، اسکانیا ، داف می باشد.
ولیدر این قیاس بزرگترین شرکت پر فروش کامیون جهان ، شرکت دایملر کامیون معرفس شده است این شرکت چیزی در حدود 40 میلیارذ دلار فروش کامیون را برای خود کرده است ، سال 1395 شرکت ایران خودرو دیزل با شرکت دایملر قرارداد همکاری برای واردات و مونتاژ کامیون آکتروس امضا کرده است.
بدین صورت راننده های ماشین سنگین داخل ایران به راحتی رانددگی خودرو های تراک برتر سال 2009 و 2011 را تجربه می کنند.
طبق تخمینی که زده شده است ، کامیون های فرسوده و کهنه در کل جهان به بیش از 100 هزار عدد می رسند که باید بزودی جایگزین آنها کامیون های قدرتی و نو تری را داشته باشیم.

شرکت سازنده خودرو های سنگین و نمیه سنگین پکار

در آمریکا شرکت بزرگ کامیون سازی به نام پکار که تولیدات کامیون های سنگین و خودروهای نیمه سنگین را بر عهده دارد بر دوش خود میکشد.
ناگفته نماند که شرکت پکار در سال 2015 چیزی بالغ بر 15 میلیار دلار فروش خالص داشته است ، کامیون پکار متاسفانه برندی نیست که در ایران آن را به خوبی بشناسند ، اما کامیون مدل داف یکی از تولیدات این برند می باشد که همیشه در صدر جدول از نظر راننده ماشین سنگین های عزیز داخل کشور بوده است.
بهترین کامیون سال 2019
بهترین کامیون سال 2019

کامیون MAN و چهارمین شرکت پرفروش کامیون در جهان

یکی از شرکت های پر فروش جهان که در رتبه چهار قرار دارد و از طرفی هم در کشور آلمان تولید می شود و زیر نظر برند فولکس واگن می باشد ، این همه ویژگی خوب در یک قاب واقعا سخت جای می گیرد.اما به دور از باور نیست که شرکت MAN یکی از بهترین های جهان از لحاظ کیفیت ، قدرت ، چالاکی ، طراحی و … اما متاسفانه در ایران به خوبی برند MAN را نتوانسته اند BOLD کنند و همین امر باعث شکست در برند سازی خوب آن در ایران شده است ، بدیهی است با توجه به دارا بودن قدرت راه اندازی نمایندگی اصلی در ایران بتوان این مشکل را رفع و رجوع کرد.

البته ناگفته نماند که دلال های نه چندان وجدان دار در ایران با توجه به در دست داشتن رسانه بدون هیچ توجه ای به قیمت های کامیون های دیگر و نبودن نظارت بر این قسمت ، قیمت این کامیون ها با مدل 83 و این حوالی به بیش از 100 میلیون تومان بدون داشتن پلاک و تحت امر مزایده به فروش می رسانند.

 

کامیون اسکانیا

در آخر و در کسب مقام 5 شرکت اکانیا به فروشی بالغ بر 5 میلیارد دلار در سال توانسته است مقام خوش فروشی را در ماشین سنگین ها از آن خود کند ، در ایران نیز از ماشین سنگین اسکانیا همیشه به خوبی و قدرت و ظاهری شیک نامبرده می شود. ناگفته نماند که شرکت اسکانیا نظارت مستقیم بر روی قطعات ماشین سنگین تولید خود داشته است و این امر باعث قدرت بالا در کیفیت و دوام قطعات مصرفی این کامیون شده است.

امید است با پیشرفت روز افزون کشور جمهوری اسلامی ایران بتوانیم واردات را به مونتاژ و تولید در داخل با قدرت هر چه تمام تر در بیاوریم

در ادامه برای شما ویدئو ای از کامیون  MAN تهیه کرده ایم که امیدواریم از دیدن این ویدئو لذت ببرید

 

 

 

 

 

شرکت آیو پارت اقدسی بزرگترین پخش کننده لوازم یدکی ماشین های سنگین و نیمه سنگین در ایران
ayooparts
aghdasi

دیدگاهتان را بنویسید

با ما در تماس باشید :

امتیاز شما به این مطلب
3.7/5

فهرست